ייעוץ ללא עלות

טופס הפנייה בהמשך עמוד זה

 

במשך כעשור הובלתי מרכז קהילתי כשהקו המנחה שלו היה, בין היתר, לסייע להורים בתהליך הטיפול בהפרעת הקשב, גם כיום אני ממשיך לעזור להורים בביצוע הסדר הראשוני הזה, ללא עלות, מכל הלב ובמקצועיות רבה.

הייעוץ נעשה במסגרת מפגש "זום" בהתאם לנושא ספציפי שההורים מעוניינים להתייעץ / לדבר עליו. בין היתר אני יכול לעזור בפענוח והסבר על מבדק ה- MOXO  שבוצע לילד, לעשות סדר באבחונים והחומרים המקצועיים של הילד ובכל חומר מקצועי שנאסף במשך השנים על ילדכם, לחשוב ביחד עם ההורים על תוכנית פעולה להמשך הדרך המקצועית שלהם עם הילד,  הכנה לפגישות מקצועיות עם בית הספר (שימו לב – אני לא מתמחה בתחום של וועדות אפיון וזכאות, אבל יכול להפנות לקולגות שכן מתמחים), ועוד… 

חשוב מאוד להדגיש שמפגש זה לא מהווה תחליף לאבחון פסיכולוגי / רפואי / דידקטי או לייעוץ ו/או טיפול כזה או אחר ובוודאי שאינו מחליף בדיקה רפואיות.

המפגש נעשה רק בהתאם לתחומי הידע שלי והייעוץ הינו כללי, שכן איני מכיר את המקרה לפרטי פרטים. 

חשוב לי לשתף ולהגיד שאני משקיע כל חודש עשרות שעות של ייעוץ מקצועי, הרצאות מקצועיות (לא שיווקיות) ומעביר השתלמויות בתחום הפרעת הקשב, ואת הכל אני עושה לזכרו של אבא שלי – תת ניצב אורי ויסקופ ז"ל, שנפטר בשנת 2009 מדום לב פתאומי. מבחינתי עצם העזרה בתחום מהווה הנצחה לזכרו, כפי שאבא שלי בוודאי היה רוצה שאעשה, ולכן אני ממש מבקש שתרגישו הכי חופשי לפנות ולהיעזר. 

מעוניינים לתאם איתי? מוזמנים למלא את הטופס המצורף ואצור אתכם קשר.  

 רוצים לקרוא עלי עוד? לחצו כאן